Ledger Nano S

Ledger Nano S

Hashrate:

Ağırlık:

Hazır StokLedger Nano S en güvenli Bitcoin cüzdanıdır.
Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Altcoin ve diğer sanal para birimlerini aynı bir banka kasası gibi depolar, sadece sizin kontrolünüzde olur. Ödeme alıp göndermek için üst düzey güvenlik önlemleri vardır.
Ledger Nano S'in üzerinde bulunan ekran sayesinde cüzdanın çerisindeki Bitcoin bakiyesini görebilir ve yapılan işlemleri gözünüzle teyit ederek onaylarsınız, bu şekilde hata yapmanızı önler.

Banka Havalesi ile Ödeme Haricinde sipariş ödemesi yapılmamaktadır. Banka hesap numarasına havale yaparken, sipariş numaranızı yazmayı unutmayınız.Havale ile ödeme yöntem ile işlemlerinizin daha hızlı bir şekilde yürütülebilmesi için, Hesabım bölümündeki Havale Bildirim Formu'nu doldurmanız gerekmektedir. Havale işlemini, 1 iş günü içinde yapmazsanız siparişiniz otomatik olarak iptal edilecektir.Banka Havalesi ile Ödeme Havale/EFT ödeme seçeneği ile verilen siparişler, ödemenin hesabımıza yansıdığı andan itibaren geçerli olacaktır. Bu süreç içerisinde ödemesi yapılmayan siparişlerde bulunan ürünlerin stoklarının tükenmesi Asic Miner Türkiye sorumlu değildir.

Cryptocurrency Prices by Coinlib